Hidraderm Hyal Cream + Repaskin Sunscreen Gel Cream SPF 50 – opinia

Koniec lata to moment kiedy wycieczki w ciepłe miejsca są wyjątkowo tanie. Jeżeli więc pracowaliście przez całe wakacje, a teraz nadszedł wasz czas na odpoczynek nie zapominajcie o ochronie przeciwsłonecznej. W Polsce jest szaro i deszczowo przez co zapomina się o tym, że w Grecji i Egipcie wciąż jest ciepło. Jeżeli wybieracie się w słoneczne rejony koniecznie sprawdźcie pogodę i zapakujcie dobry krem z filtrem.

Dlaczego warto stosować kremy z ochroną przeciwsłoneczną?

Przede wszystkim po to aby nie poparzyć skóry. Zbyt często i intensywna ekspozycja na promienie słoneczne sprawia, że cera możesesderma repaskin sunscreen zrobić się podrażniona i zaogniona. Korzystanie z kąpieli słonecznych bez odpowiedniego zabezpieczenia skóry może grozić poparzeniem o różnym stopniu natężenia. W niektórych przypadkach na skórze pojawiają się bolące bąble, które powodują ogromny dyskomfort. Ignorowanie zagrożenia, które stwarza słońce może również przełożyć się na szybsze fotostarzenie się cery. Na skórze pojawiają się głębokie zmarszczki, bruzdy i wgłębienia. Nie zapominajmy również o problemach z odwodnieniem skóry. Dlatego jeżeli pragniecie mieć jędrną i młodą cerę przez długie lata zabezpieczajcie ją zawsze przed słońcem.

Jak wybrać dobry krem z filtrem ?

Według mnie dobry krem z ochroną przeciwsłoneczną powinien nie tylko chronić przed promieniowaniem UVA i UVB, ale także regenerować i odżywiać skórę. W zestawach SesDermy znaleźć można Hidraderm Hyal Cream + Repaskin Sunscreen Gel Cream SPF 50. To krem nawilżający wraz z regenerującym filtrem przeciwsłonecznym o faktorze 50. To bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna, tak więc może być stosowana przez osoby po zabiegach chemicznych, a także stosujące leki i kosmetyki, które wymagają zabezpieczenia cery przed słońcem. SesDerma Repaskin Sunscreen Gel Cream SPF 50 zawiera w składzie kolagen, który silnie nawilża skórę, która poddawana jest nasłonecznieniu. To bardzo ważne aby dostarczać cerze duże ilości substancji nawilżających. SesDerma Repaskin Sunscreen Gel Cream SPF 50 ma w składzie również witaminę E, która dba o odpowiedni balans wodny oraz aktywnie odmładza cerę.

Czy stosując krem z filtrem trzeba używać jednocześnie innego kremu?

sesderma hyal cream krem nawilżającyNawet jeżeli stosujecie krem przeciwsłoneczny, warto dobrać do niego dobry krem nawilżający. W zestawie od SesDermy Hidraderm Hyal Cream + Repaskin Sunscreen Gel Cream SPF 50 znajduje się również skuteczny kosmetyk z kwasem hialuronowym. Dzięki niemu skóra jest aktywnie nawilżana i pięknie się prezentuje. SesDerma Hidraderm Hyal Cream świetnie dopełnia Repaskin Sunscreen Gel Cream. Oba kremy bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku cery zarówno tłustej jak i suchej. Kosmetyki można stosować oddzielnie, ale oczywiście najlepsze efekty przynosi połączenie ich w jedną kurację.

Jak stosować SesDerma Repaskin Sunscreen Gel Cream?

Krem należy nałożyć na skórę na około trzydzieści minut przed ekspozycją na słońce. Jeżeli przez kilka godzin zamierzać leżeć na SesDerma Repaskin Sunscreen Gel Creamplaży, warto wówczas zabrać krem ze sobą i aplikować go ponownie co dwie godziny. Można wtedy mieć pewność, że skóra nie zostanie oparzona, ani uszkodzona. Pomimo tego, że Repaskin Sunscreen Gel Cream ma wysoki filtr, jego konsystencja nie jest nierpzyjemna i tłusta. Krem wchłania się w skórę i nie pozostawia na niej białego nalotu. Po zaaplikowaniu Repaskin Sunscreen Gel Cream można nałożyć na cerę SesDerma Hidraderm Hyal Cream.

Więcej produktów SesDerma można zobaczyć na: www.sklepestetyka.pl/sesderma

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *