Sesderma Retises 0.5% Regenerating Anti-Wrinkle Cream Forte opinia

Skóra twarzy każdego dnia narażona jest na wiele negatywnych czynników zewnętrznych. Zbyt suche, klimatyzowane powietrze, zimno, gorąco i zanieczyszczenia obecne w powietrzu wpływają niekorzystnie na stan skóry. Aby uchronić się przed  zbyt szybkim zestarzeniem i pogorszeniem kondycji twarzy, warto stosować najlepsze dostępne produkty na rynku. Niestety ich cena często bywa zabójcza, dlatego postanowiłam polecić wam SesDerma Retises 0.5% Regenerating Anti-Wrinkle Cream Forte, który nie tylko świetnie działa, ale też przystępnie kosztuje.

Już teraz kup krem SesDerma Retises 0.5% na: www.sklepestetyka.pl/sesderma-retises-0-5-regenerating-anti-wrinkle-cream-forte-krem-przeciwzmarszczkowy-na-noc-z-retinolem-0-5-30.html

  Retises 0.5 przede wszystkim ma działanie przeciwstarzeniowe, dzięki wysokiemu stężeniu retinolu widocznie wygładza oraz ujędrnia skórę. Podczas dotykania twarzy wyraźnie można poczuć, że gęstość skóry się zwiększyła. Krem odwraca skutki fotostarzenia i przywraca gładką skórę, pozbawioną bruzd. Rozjaśnia przebarwienia i zwęża pory. Pierwsze efekty można zauważyć już po miesiącu regularnego stosowania. Twarz jest napięta i wygląda na zdrową. Krem należy stosować trzy razy w tygodniu, po wcześniejszym przygotowaniu skóry do retinolu za pomocą Retises 0,25 SesDerma. Zawarty w kremie retinol złuszczy naskórek i pozostawi twoją twarz piękną, gładką i bez zmarszczek.

Więcej produktów z grupy SesDerma Retises na: retises SesDerma wszystkie produkty w sklepie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *