Sesderma Repaskin Sunscreen i Hidraderm Hyal Cream

Ogromną radość sprawia mi testowanie nowych kosmetyków. Dlatego jeżeli widzę, że jakiś krem, lub podkład który lubię połączono w zestaw z serum lub bronzerem, którego jeszcze nie stosowałam z pewnością się na niego skuszę. Jedną z marek, która często sprzedaje zestawy kosmetyków w okazyjnych cenach jest SesDerma.

SesDerma dopiero od niedawna obecna jest w Polsce

Ta marka przywędrowała do nas ze słoneczej Hiszpanii. Piękne mieszkanki tego kraju słyną na całym świecie z cudownej i miękkiej skóry, dlatego warto zainteresować się dermokosmetykami tej firmy. Podstawą pielęgnacji skóry jest aktywne nawilżanie i ochrona przeciwsłoneczna. SesDerma wprowadziła nową promocję i oferuje ciekawie połączone zestawy. W jednym z nich znalazłam właśnie bardzo dobry krem nawilżający i bloker przeciwsłoneczny.

Znalazłam nietłusty krem z filtrem!

Okazuje się, że możliwe jest dobranie blokera przeciwsłonecznego, który nie pozostawia skóry białej jak z horroru. Po niekórych zabiegach w gabinetach dermatologicznych nie powinno wystawiać się skóry na bezpośrednie działanie promieni UVA i UVB. To bardzo ważne, aby nie wychodzić na słońce bez odpowiedniej ochrony, ponieważ można wyrządzić sobie nieodwracalną krzywdę. Repaskin Sunscreen SPF 50 od marki SesDerma jest blokerem przeciwsłonecznym, ale wchłania się w skórę jak dobry krem nawilżający. Ma konsystencję nietłustego żelu i nie przeszkadza w aplikacji makijażu. SesDerma Repaskin Sunscreen SPF 50 można stosować o każdej porze roku. Jeżeli nie planujecie całodziennej wizyty na plaży wystarczy posmarować skórę kremem raz, na przykład rano. Z kolei jeśli będziecie się opalać, warto powtarzać aplikację co dwie godziny, ponieważ pod wpływem ciepła krem mocno się wchłania i wnika wgłąb skóry. SesDerma Repaskin Sunscreen SPF 50 to nie tylko skuteczny bloker, ale również aktywny krem regeneracyjny. Polecany jest szczególnie dla cery dojrzałej, ponieważ wykazuje deliakatne działanie odmładzające.

Kupuję zestawy, bo mam dwa kosmetyki w cenie jednego

SesDerma Repaskin Sunscreen SPF 50 można kupić oddzielnie lub w zestawie. Mi udało się dostać bloker wraz z kremem nawilżającym Hidraderm Hyal Cream. SesDerma specjalizuje się w kosmetykach dla cer wrażliwych i odwodnionych i ten krem jest tego najlepszym przykładem. Super szybko się wchłania i przynosi nieocenioną ulgę. Jeżeli dokucza wam niemiłe napięcie cery lub szukacie dobrego kremu pod pokład koniecznie wypróbujcie SesDerma Hidraderm Hyal Cream. Krem nawilżający jest podstawowym kosmetykiem, którego nie powinno zabraknąć w żadnej kosmetyczce. Marka SesDerma połączyła efektywny krem regeneracyjny z wysokim filtrem UV   Repaskin Sunscreen SPF 50 oraz silnie nawilżający krem do skóry odwodnionej  Hidraderm Hyal Cream.

Do kupienia na: www.sklepestetyka.pl/sesderma-repaskin-sunscreen-spf-50-hidraderm-hyal-cream-zestaw-krem-ochronny-spf-50-krem-nawilzajacy-do-skory.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *