Sesderma Acglicolic Liposomal Serum + C-Vit Moisturizing Facial Cream

Co kilka lat w kosmetyce następuje przełom. Odkrycie kwasu ferulowego sprawiło, że kremy z filtrem stały się lepiej tolerowane przez skórę ludzką, a jednocześnie lepiej ochraniają ją przed promieniowaniem UVA i UVB. Kwas glikolowy zmienił perspektywę postrzegania starzeni się cery. Dzięki niemu można spowolnić ten proces, a także nawilżyć i odświeżyć skórę.

W jakiej formie kwas glikolowy jest najlepszy?

W każdej! Do was należy decyzja na jaką konsystencję się zdecydujecie. Od tego w jakiej formie jest dostępny zależy jakie będzie miał stężenie. Dla osób, które pragną spłycić zmarszczki i nawilżyć skórę twarzy odpowiednie będzie stężenie 6%. Na przykład SesDerma Acglicolic Liposomal Serum posiada w swoim składzie kwas glikolowy. Serum sprzedawane jest oddzielnie oraz w zestawie z SesDerma C-Vit Moistrurizing Facial Cream.

Kwas glikolowy i Witamina C

Osoby o skórze dojrzałej wymagają od kosmetyków znacznie więcej niż osoby o skórze niepoznaczonej niedoskonałościami. Bez względu czy stosują serum, czy krem efekt ma być widoczny i satysfakcjonujący. Witamina C, w stężeniu 3%, jak w przypadku SesDerma C-Vit Moistrurizing Facial Cream wykazuje bardzo silne działanie odmładzające. Nie bez powodu została nazwana witaminą młodości. Połączenie kwasu glikolowego i witaminy C pozwala osiągnąć bardzo dobre efekty w terapii anti-agingowej. Obecnie można kupić zestaw od SesDermy zawierający Acglicolic Liposomal Serum oraz C-Vit Moistrurizing Facial Cream. Stosowanie kosmetyków, które zostały specjalnie dobrane, tak aby przynieść maksymalne efekty jest najlepszym rozwiązaniem. Skóra dojrzała wymaga nieszablonowego podejścia, a terapia kwasami i witaminami z pewnością poprawi jej kondycję i wyeliminuje wiele zmarszczek.

Wejdź na: Sesderma C-Vit Moisturizing Facial Cream

Jak działa kwas glikolowy?

W zależności od stężenia zachowuje się inaczej. Serum od SesDermy Acglicolic Liposomal Serum zawiera 6% kwas glikolowy. Oznacza to, że skóra będzie złuszczać się w sposób niezauważalny dla oka. Oczywiście po pewnym czasie zwrócicie uwagę na to, że małe skórki odstają, a cera zrobiła się gęstsza i bardziej napięta. Kwas glikolowy bowiem zwiększa grubość skóry. Dzięki temu mniej narażona jest ona na działanie czynników zewnętrznych oraz wolniej się starzeje. Z wiekiem traci ona na gęstości i jej kondycja spada. Regularne stosowanie kwasu glikolowego pozwala poprawić stan nawet najbardziej wiotkiej i obwisłej skóry.

Czy SesDerma  Acglicolic Liposomal Serum i  C-Vit Moistrurizing Facial Cream można stosować jednocześnie?

Ten zestaw został stworzony po to, aby kosmetyki w nim zwarte można było aplikować równocześnie. Najpierw należy zastosować SesDerma  Acglicolic Liposomal Serum. Kilka kropli wystarczy aby dokładnie odżywić i nawilżyć cerę. Po wklepaniu w skórę serum odczekajcie chwilkę do jego pełnego wchłonięcia i zaaplikujcie SesDerma C-Vit Moistrurizing Facial Cream. Krem bardzo szybko się wchłania i przyjemnie pachnie. W jego składzie znajduje się ekstrakt ze słodkiej pomarańczy co przekłada się na walory zapachowe. Połączenie SesDerma  Acglicolic Liposomal Serum i SesDerma  C-Vit Moistrurizing Facial Cream daje efekt pięknej cery. Skóra jest jędrna oraz pięknie nawilżona, przez co oba kosmetyki sprawdzają się perfekcyjnie jako baza wyjściowa pod makijaż.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *