Lierac – Balsam dotleniający – Kuracja S.O.S.

Tlen jest nam potrzebny do życia. Warto jednak pamiętać, że nasza skóra także go potrzebuje! Wraz z upływającym czasem naskórek ludzki „oddycha” niestety coraz słabiej. Komórki naskórka, które są odżywiane przez sieć drobnych naczyń włosowatych znajdują się tuż pod nim a warstwą skóry właściwej.

Naczynka te podlegają negatywnym wpływom czynników zewnętrznych takich jak papierosy, alkohol, niezdrowa dieta, czy brak aktywności fizycznej. Im więcej takich niekorzystnych czynników w naszym życiu, tym gorszy przepływ krwi i utlenienie komórek naskórka. W efekcie skóra wolniej się regeneruje i szybciej starzeje. Staje się ziemista, matowa i wygląda na zmęczoną. Jak temu zapobiec?

 

Lierac - Nawilżający balsam dotleniający - Kuracja S.O.S

 

Dotleniona skóra a tryb życia

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na prowadzony styl życia. Aby zmarszczki i bruzdy pojawiły się na twarzy jak najpóźniej warto unikać klimatyzowanych pomieszczeń, palenia papierosów, czy też codziennego nakładania na skórę grubej warstwy makijażu, która nie pozwala jej w pełni oddychać. Należy pamiętać z kolei o częstym spacerowaniu na świeżym powietrzu i wietrzeniu mieszkań, domów.

Czasami jednak nawet zdrowy tryb życia okazuje się niewystarczający. Z wiekiem skóra ubożeje w tlen, niezbędny do jej prawidłowej regeneracji. W efekcie trudno jest jej samodzielnie oczyszczać się z toksyn, co sprawia, że szarzeje, traci jędrność i elastyczność.

Dodatkowe dotlenienie – balsam dotleniający – kuracja S.O.S. Od Lierac

Pomocna okaże się także właściwa pielęgnacja, a konkretnie kosmetyki dotleniające, które przydadzą się szczególnie skórze dojrzałej. Jednym z kosmetyków, który warto wziąć pod lupę jest nawilżający balsam dotleniający – kuracja S.O.S. od Lierac. Produkt intensywnie nawodni i dotleni bardzo suchą, ziemistą i zmęczoną cerę. Zawarte w nim masło morelowe rewelacyjnie odbuduje i ujędrni Twoją skórę, kompleks witamin i minerałów poprawi jej kondycję, natomiast kwas hialuronowy zapewni długotrwałe nawilżenie. Przemyślane połączenie składników pozwala zatem osiągnąć szereg korzyści:

  • przywraca uczucie komfortu i ukojenia,
  • poprawia koloryt cery,
  • wygładza i nawilża skórę,
  • zmniejsza widoczność zmarszczek,
  • głęboko odżywia.

Pamiętaj, że skóra pod warstwą zanieczyszczeń nie jest w stanie oddychać, co sprawia, że traci blask i witalność. Dotlenienie i oczyszczenie skóry jest bardzo ważne! Spraw, aby stała się promienna jak po wiosennym spacerze na świeżym powietrzu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *