Embryolisse Aftershave Balm – Łagodzący balsam po goleniu

Chociaż look na tzw. drwala jest w ostatnim czasie bardzo modny, wiele mężczyzn wciąż wybiera idealnie gładką twarz. Aby osiągnąć ten efekt niezbędne jest częste golenie, które z kolei nierzadko powoduje podrażnienia. Poznaj kilka wskazówek, które warto wziąć pod uwagę, aby uniknąć dyskomfortu i zadbać o kondycję skóry twarzy.

Przygotowanie skóry przed goleniem

Po pierwsze należy pamiętać o tym, aby zmiękczyć skórę przed goleniem. Dlatego też najlepiej wykonywać tę czynność po kąpieli lub prysznicu. Jednak sama woda może okazać się niewystarczająca. Warto wówczas sięgnąć po kosmetyki zmiękczające – piankę lub żel. Ponadto pomocne jest także wykonanie peelingu, który usuwa martwy naskórek. To z kolei sprawia, że włoski nie wrastają, a Ty zapominasz o nieestetycznych krostkach.

 

Embryolisse - Łagodzący balsam po goleniu

 

Sposób golenia – na co zwrócić uwagę?

Gdy odpowiednie przygotowanie masz już za sobą, czas na wybór maszynki do golenia. Ważne, aby jak najczęściej zmieniać ostrza. Na używanych pozostają bowiem bakterie, które mogą być przyczyną podrażnień. Podczas golenia nie używaj siły. Dobra maszynka powinna bez problemu usunąć zarost. Zbyt mocne przyciskanie ostrza do skóry może powodować podrażnienia na powierzchniowej warstwie skóry. Czynność należy wykonywać dokładnie i powoli. Po goleniu przepłucz twarz zimną wodą i sięgnij po profesjonalne kosmetyki po goleniu, które przyniosą ulgę Twojej skórze.

Balsam kupić można na: Łagodzący balsam po goleniu

Balsam po goleniu od Embryolisse – korzyści

Kosmetykiem, który powinieneś poznać jest łagodzący balsam po goleniu od Embryolisse. Z pewnością stanie się on Twoim sprzymierzeńcem w kojeniu podrażnień i mikrouszkodzeń powstałych podczas golenia. W składzie kosmetyku znajdują się m.in. kwas hialuronowy, proteiny sojowe, mięta pieprzowa, kora cedru, liście oczaru wirginijskiego i witamina E. To wyjątkowe połączenie przynosi szereg korzyści:

  • łagodzi podrażnienia,
  • nawilża skórę,
  • zwęża pory,
  • tonizuje skórę,
  • zwalcza oznaki starzenia.

Efekty te są w zasięgu ręki. Wystarczy jednie nanieść niewielką ilość kosmetyku na twarz tuż po goleniu. Zapomnij o podrażnieniach i ciesz się idealnie gładką skórą!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *