Zestaw rozjaśniający przebarwienia (Cosmelan 2 + Hydra Vital Factor K)

Plamki na skórze różniące się od jej naturalnego koloru, określane są mianem przebarwień. Wśród podstawowych przyczyn tego zjawiska wyróżnia się zbyt częste narażenie skóry na promienie słoneczne, korzystanie z solarium czy też proces starzenia się, związany z upływem czasu. Trzeba pamiętać o tym, aby w momencie zauważenia pierwszych przebarwień, zapobiegać pojawianiu się kolejnych zmian. Należy sięgnąć po odpowiednie kosmetyki, które będą w stanie zniwelować istniejące plamki i zapobiegać pojawianiu się następnych. Przy dokonywaniu wyboru, istotne jest, aby zwrócić uwagę na skład, który pozwoli na efektywne działanie.

Zestawem, który pełni rolę stróża niedopuszczającego do pojawienia się nieproszonych gości, czyli kolejnych przebarwień, jest z pewnością pakiet dwóch kremów: Cosmelan 2 + Hydra Vital Factor K. Kluczem do sukcesu tych kosmetyków jest fakt, iż wzajemnie się dopełniają i idealnie współpracują. Pierwszy z nich, czyli Cosmelan, pochwalić się może dokładnie przemyślanym doborem składników, które sprawią, że każdy będzie miał możliwość pożegnania się z plamkami. Wśród nich wyróżnia się kwas kojowy, cechujący się przede wszystkim właściwościami depigmentującymi, kwas fitowy, hamujący rozkład łoju i lipidów kwas azelainowy, arbutynę oraz witaminę C, która wspomaga ochronę przeciwsłoneczną. Połączenie funkcji wszystkich składników sprawia, że krem potrafi rozjaśnić przebarwienia różnego typu tj. hormonalne, posłoneczne, plamy starcze czy też melasmę. Warto dodać, że z siły kosmetyku mogą korzystać osoby o każdym rodzaju skóry i o każdej porze roku. Co najważniejsze, skuteczność kremu została udowodniona naukowo. Badania wykazały, że po systematycznym stosowaniu kosmetyku, intensywność przebarwień zmniejsza się o 95%.

Zestaw został stworzony w taki sposób, aby mógł wzajemnie się uzupełniać. Dlatego też drugim kremem dołączonym do pakietu jest Hydra Vital Factor K, który należy zastosować po aplikacji Cosmelanu. Krem uspokaja skórę, jednocześnie ją nawilżając, regenerując i odżywiając. Każdy ze składników tego łagodzącego kosmetyku ma inne funkcje, natomiast razem potrafią zdziałać cuda. Witamina E posiada właściwości antyoksydacyjne, hydrovitin- nawilża, płyn owodniowy regeneruje skórę, a alanatoina i kwas mlekowy łagodzą wszelkie podrażnienia.

ZESTAW rozjaśniający przebarwienia (Cosmelan 2 + Hydra Vital Factor K)Zestaw znaleźć można na: www.sklepestetyka.pl/mesoestetic-cosmelan-2-hydra-vital-factor-k-zestaw-rozjasniajacy-przebarwienia-cosmelan-2-hydra-vital-factor.html

Więcej zestawów na: www.sklepestetyka.pl/cosmelan

Nie pozwól zatem na rozrastanie się przebarwień. Zacznij działać, pożegnaj nieestetyczne plamki na skórze i powitaj promienną skórę, cieszącą się jednolitym kolorytem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *