Christian Dior – opinia

Są takie marki, których nie muszę wam przedstawiać, bo od tak dawna są obecne w naszej kulturze, że ich nazwy na stałe zagościły w naszych głowach. Jedną z nich jest bez wątpienia Christian Dior. To nie tylko jeden z bardziej luksusowych domów wody, ale również producent jednych z najlepszych na świecie kosmetyków, które reklamowane są przez najbardziej znane gwiazdy. Często bywa tak, że reklama jest lepsza niż sam produkt, ale w przypadku Christiana Diora, za dobrym marketingiem stoi solidna jakość. Gdybyśmy mogli zajrzeć do kosmetyczek znanych aktorek i piosenkarek, na pewno w większości znalazłyby się produkty tej marki. A skoro one tak pięknie i młodo wyglądają, musi to oznaczać, że Christian Dior naprawdę działa.

christian dior homme sport żel pod prysznic

„Christian Dior sam narzucił jakość, pod którą inni muszą dopasować swoje produkty”

Marka ta powstała prawie siedemdziesiąt lat temu i już na samym początku każdy ją pokochał. Christian Dior nie wpasowywał się w ustalone wcześniej ramy i schematy, o nie. On sam narzucił jakość, pod którą inni muszą dopasować swoje produkty. Jest to bez wątpienia dużym wyzwaniem, ponieważ kosmetyki tej marki są bardzo dobrze wykonane, zaczynając od samego składu produktów, po piękne opakowania. Christian Dior tworzy piękne nuty zapachowe i prawie co sezon wypuszcza nowe perfumy, które w mgnieniu oka podbijają serca ludzi na całym świecie. Produkuje również nieporównywalne wręcz z innymi kosmetyki do makijażu. W ofercie marki są piękne szminki, w milionach kolorów, długotrwale utrzymujące się na skórze pudry, cienie do powiek i cała gama innych kolorowych kosmetyków. Podkłady tworzone przez Christiana Diora nie tylko dokładnie pokrywają powierzchnię skóry, ale również pielęgnują ją, dzięki zawartym w składzie substancjom nawilżającym i wygładzającym. Żele pod prysznic tej firmy niesamowicie pachną i co najważniejsze zapach ten pozostaje na skórze przez długie godziny. Wiele firm, pomimo, że produkuje ładnie pachnące produkty, są one bardzo nietrwałe. W przypadku Christiana Diora możemy liczyć na wyjątkową trwałość nut zapachowych.

christian dior hydra life sorbet eye creamProdukt, który według mnie wyjątkowo zasługuje na uznanie to Hydra Life Pro-Youth Sorbet Eye Creme. To delikatny krem pod oczy, którego działanie przerasta najśmielsze oczekiwania. W ciągu chwili wręcz zmniejsza obrzęki, redukuje sińce i rozjaśnia skórę wokół oczu. Dzięki temu spojrzenie nabiera blasku i wydaje się widocznie młodsze.

Hydra Life Pro-Youth Sorbet Eye Creme to obietnica młodości zamknięta w pięknym opakowaniu. Polecam wam również inne kremy nawilżające marki Christian Dior, ponieważ każdy z nich dokładnie wnika wgłąb skóry, odpowiednio ją nawilżając. Kremy Christiana Diora świetnie nadają się pod makijaż, ponieważ ich konsystencja jest bardzo lekka, dobrze się rozprowadza i wnika wgłąb skóry, dzięki czemu nie pozostawia lepkiej warstwy.

Christian Dior to jakość sama w sobie. Produkty tej marki od lat zajmują pierwsze miejsce w rankingu najlepszych kosmetyków, wielu znanych gwiazd. Bez wątpienia należy im się uznanie, ponieważ ich stosowanie jest czystą przyjemnością.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *