Naturalny makijaż – podkreśl swoje piękno!

Make up no make up to trend makijażowy, który cieszy się ogromną popularnością. Jakie jest jego założenie? Taki makijaż ma zapewnić Ci świeży i promienny wygląd, a jednocześnie sprawiać wrażenie, że w ogóle nie ma go na Twojej twarzy.

Naturalny makijaż – podkreśl swoje piękno

Zalety kosmetyków mineralnych

Naturalność jest ponownie w cenie, dlatego coraz więcej kobiet decyduje się na makijażowy minimalizm. W uzyskaniu delikatnego i naturalnego wyglądu pomogą Ci produkty mineralne. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na nie? Są lekkie i nie zapychają porów, dzięki czemu unikniesz efektu tzw. maski. Poza tym, z większości z nich mogą korzystać nie tylko kobiety z cerą normalną, ale także z wrażliwą i skłonną do alergii.

Więcej o makijażu mineralnym make up no make up na: www.sklepestetyka.pl/Makijaz_mineralny_natural_glow_makeup_

Podkład to podstawa

Głównym założeniem make up no make up jest nieskazitelna cera, dlatego też nie obejdzie się bez dobrej jakości podkładu, który zamaskuje wszelkie niedoskonałości. Ważne, aby znaleźć balans pomiędzy zakryciem defektów a nałożeniem jedynie cienkiej warstwy podkładu. Aby utrzymał się on na twarzy przez cały dzień, powinnaś użyć także lekkiego pudru. Jeżeli chodzi o oczy, zapomnij o ciemnych cieniach do powiek. Zamiast nich wybierz solidną bazę i naturalny, cielisty kolor. Rzęsy natomiast delikatnie podkreśl mascarą.

Wystarczy zaledwie kilka kosmetyków, aby w znacznym stopniu poprawić swój wygląd. Zbyt ciężki makijaż potrafi całkowicie odmienić wygląd kobiety, czego potwierdzeniem są słowa piosenki Renaty Przemyk „Ukryłam się, nie poznasz twarzy pod makijażem”. Nie warto jednak ukrywać swojego piękna! Make up no make up potrafi je podkreślić, a nie zakryć. Dlatego też coraz więcej kobiet docenia i stosuje ten naturalny trend.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *