Recenzja Jane Iredale Jelly Jar Gel Eyeliner

Delikatnie podkreślona dolna linia rzęs, czy kocie oko? Wiele z nas stając przed lustrem zastanawia się jaki makijaż dzisiaj wykonać. Często pomimo że mamy ochotę na mocne, czerwone usta rezygnujemy z nich, ponieważ istnieje prawdopodobieństwo, że rozmażemy szminkę co będzie niekorzystnie wyglądało na randce, bądź jej nadmiar zostanie na zębach, co może okazać się wyjątkowe zabawne dla osoby, która to zauważy. Podobnie wygląda sprawa z eyelinerami. Nawet te, które powinny być wodoodporne nie zawsze nadają się na burzową pogodę. Przede wszystkim szybko zasychają, a przy nakładaniu następnej warstwy albo zmazują się, tworząc szarą linię, bądź pękają od nadmiaru eyelinera. Nie oznacza to jednak, że należy zrezygnować zupełnie z ładnie podkreślonych oczu.


Poszukiwanie idealnego eyelinera może trwać nawet kilka lat. Dopiero jak wypróbujecie masę źle działających produktów, będziecie mogły docenić ten, który sprawdza się w stu procentach. Wypadające włoski, które uwielbiają zostawać na końcówce kreski, a których ściągnięcie może wiązać się z rozmazaniem makijażu, lub rozczapierzony pędzelek, który maluje oko wszędzie, ale nie tam gdzie powinien. Wszystkie przez to przeszłyśmy i dobrze znamy te problemy. Na szczęście znalazłam eyeliner, który nie pęka, nie ściera się i naprawdę jest wodoodporny. Jane Iredale Jelly Jar Gel Eyeliner to rewelacyjny kosmetyk, który pokochają dziewczyny, które na co dzień lubią mocno podkreślać oczy. Eyeliner jest na tyle trwały, że wystarczy wykonać makijaż rano, bez potrzeby poprawiania go w ciągu dnia. Skład Jane Iredale Jelly Jar Gel Eyeliner oparty jest na oleju kokosowym, który znalazł swoje miejsce w kosmetyce. Marka Jane Iredale przykłada dużą wagę do tego, aby jej kosmetyki były nie tylko skuteczne, ale również przyjazne dla zdrowia. Autorka marki uważa, że makijaż powinien być uzupełnieniem pielęgnacji i właśnie na bazie takiej filozofii tworzone są produkty tej firmy. Jane Iredale Jelly Jar Gel Eyeliner występuje w różnych kolorach, między innymi czarnym, brązowym, espresso oraz zielonym. Składa się z pigmentów mineralnych i może być spokojnie stosowany przez alergików oraz osoby o skórze wrażliwej. Jane Iredale Jelly Jar Gel Eyeliner ma bardzo intensywny kolor, który nie blaknie, nawet po kilkunastu godzinach. Aplikacja eyelinera jest bardzo wygodna, ponieważ dostępny jest on w małym okrągłym pojemniczku i nabiera się go pędzelkiem. Jane Iredale oferuje swoje własne pędzle, ale jeżeli macie swoje sprawdzone, na pewno efekt będzie równie dobry. Jane Iredale Jelly Jar Gel Eyeliner można nakładać warstwami, a i tak nie popęka oraz nie zetrze się. Bardzo dobrze prezentuje się jako wyrazista kreska, na przykład w formie kociego oka. Świetnie sprawdza się również zamiast cienia, lub do codziennego makijażu ponieważ jeżeli naprawdę delikatnie przejedziecie pędzelkiem po linii rzęs, oko zostanie ładnie podkreślone.

Jane Iredale Jelly Jar Gel Eyeliner zachwyca intensywnością oraz trwałością. Nie podrażnia, nie ściera się oraz bardzo ładnie wydobywa głębię spojrzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *