Matowa i nawilżona skóra z Jane Iredale D2O Hydration Spray

Nie lubię wydawać dużych pieniędzy na kosmetyki, dlatego zwracam uwagę na to do czego jeszcze mogłyby mi się przydać. Jeżeli do wyboru mam róż do policzków, który jednocześnie posłuży mi za pomadkę, na pewno wybiorę go zamiast samej szminki. Szukając wszechstronnych kosmetyków natknęłam się na rewelację od Jane Iredale – D2O Hydration Spray.

Nawilża skórę, utrwala makijaż i łagodzi podrażnienia

Kosmetyk taki jak Jane Iredale D2O Hydration Spray to idealny kompan podróży. Zarówno tych samolotem, pociągiem i autem. Podczas wypraw skóra narażona jest na zmiany temperatur oraz suche powietrze. Jane Iredale D2O Hydration Spray silnie nawilża skórę, dzięki czemu nie jest ona narażona na powstanie przesuszeń. Co więcej, silnie działa łagodząco i koi, nawet najbardziej podrażnioną skórę. Jeżeli podróżujecie po krajach mocno nasłonecznionych możecie zabrać ze sobą Jane Iredale D2O Hydration Spray, aby uniknąć poparzeń i podrażnień. Jest na tyle niewielka, że mieści się w torebce lub plecaku i na tyle wydajna, że starcza na całą podróż.

Matowa i nawilżona skóra przez cały dzień

Cera prezentuje się najlepiej wtedy kiedy jest bardzo dobrze nawilżona. Kiedy jednocześnie nie błyszczy się, można uznać, że wygląda po prostu rewelacyjnie. To ważne aby nie doprowadzać do przesuszania, ponieważ prowadzi ono do przedwczesnego starzenia się cery. Jane Iredale D2O Hydration Spray silnie nawilża, a w dodatku dzięki ekstraktowi z mirry, przeciwdziała bakteriom i wirusom. Tak więc jeżeli wybieracie się na egzotyczne wakacje Jane Iredale D2O Hydration Spray może okazać się naprawdę dobrym rozwiązaniem. Dzięki regularnemu stosowaniu wody do cery suchej można poprawić kondycję cery, oraz zmniejszyć pojawianie się stanów zapalnych oraz wyprysków. Jane Iredale D2O Hydration Spray bardzo dobrze się wchłania.

Stosowanie Jane Iredale D2O Hydration Spray

Przechodzimy do mojego ulubionego punktu, w przypadku kosmetyków wszechstronnych, czyli do możliwości jakie pozostawia aplikacja. Jane Iredale D2O Hydration Spray może posłużyć jako woda termalna, ponieważ idealnie nawilża skórę, w dodatku ją matując. Może okazać się sprayem do zwilżenia beautyblendera lub pędzli. W dodatku Jane Iredale D2O Hydration Spray perfekcyjnie utrwala makijaż, a dzięki zawartości ekstraktu z kwiatów Ylang Ylang silnie matuje skórę. Co więcej działa regulująco na pracę gruczołów łojowych i świetnie koi skórę po różnych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Stosowanie Jane Iredale D2O Hydration Spray poprawia stan skóry, w tym zapewnia odpowiednie nawilżenie naskórka. Regularne stosowanie wody pozwala na eliminację stanów zapalnych oraz nadmiernego problemu błyszczenia się cery.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *