Kosmetyki mineralne – zestaw próbny

W ostatnim czasie zaczęłaś zastanawiać się nad zakupem kosmetyków mineralnych? Słyszałaś o nich wiele dobrego, ale nie jesteś pewna czy byłyby odpowiednie właśnie dla Ciebie? Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałaś tak – ten artykuł jest dla Ciebie!

Kilka słów o minerałach
Nic dziwnego, że kosmetyki mineralne zwróciły Twoją uwagę. Różnią się od tradycyjnych, ponieważ ich formuła opiera się wyłącznie na naturalnych, w 100 % czystych minerałach, ekstraktach roślinnych i antyoksydantach. Wśród innych zalet minerałów wymienić można trwałość, skoncentrowany pigment, czy też neutralność spowodowaną faktem, że nie stanowią one pożywki dla drobnoustrojów.

Zestaw próbny – Jane Iredale
Jeżeli jesteś ciekawa, jak wyglądałby pełny makijaż wykonany za pomocą kosmetyków mineralnych, ale nie chcesz kupować od razu wszystkich produktów, zestaw próbny będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Dzięki niemu przekonasz się o skuteczności kosmetyków. Jest on świetną alternatywą nie tylko dla kobiet chcących wypróbować kosmetyki mineralne Jane Iredale, ale także dla tych, które często przebywają w podróży. Wynika to z faktu, że zestaw znajduje się w poręcznym i niewielkim opakowaniu, które można zabrać ze sobą praktycznie wszędzie.

Jane Iredale Sample Kit - zestaw próbny

Komplet pozwoli Ci na wykonanie profesjonalnego makijażu mineralnego. W każdym zestawie odnaleźć można: puder, róż, cienie, korektor, błyszczyk, pomadkę oraz mini pędzelki. Ponadto, warto dodać, że producent oferuje 3 różne kolory, dzięki czemu każdy znajdzie produkty dopasowane do kolorytu swojej cery.

Postaw więc na zestaw próbny i przekonaj się, w jaki sposób kosmetyki mineralne nadają cerze idealny wygląd!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *