Jane Iredale zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn

Produktów firmy Janeiredale nie znajdziemy na półkach pierwszej lepszej drogerii, nie wspominając o małych osiedlowych sklepach. Odpowiada za to w równej mierze nieznajomość tej firmy na naszym rynku, jak i stosunkowo wysoka cena jej wyrobów.

O ile jeszcze w przypadku kosmetyków przeznaczonych dla kobiet firma  Janeiredale powoli zdobywa swoje miejsce, głównie dzięki najlepiej się u nas sprzedających kosmetyków do make – up, o tyle w kwestii kosmetyków przeznaczonych dla mężczyzn pozostaje nieznana szerszemu odbiorcy.

jane iredale logo

Ten stan rzeczy może z pewnością zmienić puder H/E, przeznaczony właśnie dla mężczyzn. O ile jeszcze parę lat temu wydawało by się być to co najmniej ekstrawagancją, o tyle teraz dbający o siebie mężczyzna nie jest niczym niecodziennym, a raczej naturalnym.

Ten wspomniany puder odznacza się przede wszystkim delikatnością. Zarówno jego konsystencja, jak i efekt jaki pozostawia na twarzy jest wyjątkowo delikatny, wręcz niewidoczny gołym okiem. Mimo tego puder ten odznacza się wyjątkowymi właściwościami kryjącymi i matującymi. Każde niedoskonałości męskiej cery, rozmaite przebarwienia i wykwity staną się dzięki niemu niewidoczne. Dodatkowo spełnia on także funkcje podkładu i korektora, nie przepuszcza promieni słonecznych (co oznacza brak efektu świecenia się twarzy), a także działa odświeżająco, wchłaniając nagromadzony na twarzy w ciągu dnia tłuszcz.

Mężczyzno, porzuć przedpotowe myślenie o facetach i zadbaj o siebie, płeć przeciwna na pewno to doceni