Jane Iredale Lip Drink

 Jane Iredale Lip Drink – ochronny wosk do ust

Okres letni to czas wakacyjnych podróży, urlopów, kąpieli słonecznych i upalnych dni. Któż z nas nie kocha słońca? Ze względu na położenie geograficzne Europy, kochanego lato w naszym kraju nie trwa niestety zbyt długo. Dlatego też „chwytami” garściami uderzające promienie słoneczne. Nierzadko będąc na wczasach zapominamy o ochronie przeciwsłonecznej, która jest niezbędnym elementem w upalne i słoneczne dni.

Promieniowanie UV, poza działaniem rozgrzewającym, poprawiającym nasz nastrój i zdolnościami pobudzania syntezy witaminy D w naszym organizmie, a także wieloma innymi pozytywnymi właściwościami,  posiada niestety szkodliwy wpływ na naszą skórę. Nadmierne opalanie bez odpowiedniej ochrony nierzadko kończy się podrażnieniem skóry, a w najgorszym wypadku udarem i nowotworem skóry. Pamiętajmy zatem o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami, nie zapominając o niewielkim, delikatnym obszarze, jakim są usta.

Laboratorium Jane Iredale opracowała wyjątkowy balsam ochronny do ust z filtrem UVA/UVB. Preparat posiada właściwości pielęgnujące oraz przeciwstarzeniowe. Formuła Lip Drink oparta jest o różnego rodzaju woski ochronne, głęboko penetrujące membrany ust oraz tworzące na ich powierzchni delikatny film, zabezpieczający przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Balsam zawiera również odmładzający wyciąg z zielonej herbaty oraz Witaminy C i E, skutecznie chroniące skórę przed fotostarzeniem.

Balsam Jane Iredale Lip Drink świetnie nawilża skórę, regeneruje uszkodzenia i dba o wygląd oraz zdrowie twoich ust. Dostępny jest w trzech odcieniach kolorystycznych:

 

bezbarwnym (Sheer)

-Buff

-Crush

Balsam Lip Drink est bezwzględnym „Must Have” w twojej torebce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *