Jane Iredale – kosmetyki z minerałami!

Obserwując rynek kosmetyków ostatnio daje się zauważyć rosnące zainteresowanie producentów, jak i konsumentek, kosmetykami opartymi na minerałach. Za każdym razem jednak, porównując je do prekursora stosowania naturalnych minerałów – firmy Jane Iredale – wypada wyjątkowo słabo.

jane iredale

Cóż takiego wyróżnia produkty firmy Jane Iredale? Poza minerałami każdy kosmetyk zawiera dokładnie dobraną ilość witamin, antyutleniaczy oraz związków zapewniających ochronę przeciwsłoneczną. Dodatkowo na żadnym etapie ich produkcji nie używa się środków konserwujących. To właśnie to sprawia, że kosmetyki Jane Iredale to klasa sama w sobie.

Szczególnie polecaną linią jest seria do oczu. Oczy, powieki i rzęsy to miejsca szczególnie wrażliwe, kiepskiej jakości kosmetyki mogą tu bardziej zaszkodzić niż pomóc. Unikalne tusze do rzęs z unikalnymi zbożowymi proteinami nie tylko wydłużają  i podkręcają rzęsy, ale także odżywiają je i poprawiają ich kondycję.

Podobnymi właściwościami odznaczają się także pomadki do ust Jane Iredale. Zdaje sobie sprawę, że ich cena znacznie odbiega od przeciętnej, ale efekt, jaki wywierają na nasze usta jest bezcenny. Głębokie nawilżenie, ochrona przed wysuszeniem i promieniowaniem słonecznym, a przy okazji doskonała koloryzacja ust.

Firma Jane Iredale specjalizuje się w produkcji kosmetyków do makijażu. Każdy jej produkt zawiera w sobie tylko naturalne składniki, co gwarantuje bezpieczeństwo oraz doskonały efekt. Polecam zapoznać się z pełną ofertą polskiego dystrybutora – naprawdę warto.