JANE IREDALE JELLY JAR GEL EYELINER- Eyeliner w żelu

Dobór odpowiedniego eyelinera to nie lada wyzwanie dla wielu z nas. Dostępne na rynku pisaki, pędzelki, kredki, czy ołówki częstokroć są niepraktyczne i mało precyzyjne. Kreska po zaschnięciu kruszy się, rozmazuje, zmywa, nie wspominając o wielominutowym jej wykonywaniu. Ponadto wiele kobiet jest uczulonych na zawarte w eyelinerze składniki, co stwarza kolejny problem na drodze do wykonania perfekcyjnego makijażu.

Marka Jane Iredale stworzyła eyeliner, który z pewnością jest w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom. Składa się ze słoiczka wypełnionego żelem o wysokiej koncentracji pigmentu mineralnego, do którego zaleca się stosowanie zakrzywionego pędzelka, ułatwiającego precyzyjne wykonanie kreski.

Zaletą eyelinera jest jego wysoka trwałość oraz wysoka odporność na ścieranie, zmywanie i rozmazywanie. Konsystencja żelu jest niezwykle lekka i delikatna, nieobciążająca powieki i nie krusząca się po zaschnięciu.

JANE IREDALE JELLY JAR GEL EYELINER z powodzeniem stosować mogą osoby o wrażliwej skórze, gdyż stworzony został na bazie naturalnych składników, w tym oleju kokosowego i silikonów. Żel pozbawiony jest drażniących substancji chemicznych.

Eyeliner można użyć zarówno na górną, jak i dolną powiekę. Stanowi on doskonałe dopełnienie makijażu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *