Jane Iredale Enlighten Concealers – korektor a nawet kamuflaż

Moja skóra, podobnie jak cera wielu innych kobiet nie jest idealna. Czasami pojawiają się na niej wypryski, podrażnienia lub przebarwienia. Należy liczyć się z tym, że przed ważnym wydarzeniem na czole może pojawić się pryszcz, a po zbyt długim pobycie na słońcu na nosie wykwitną piegi lub przebarwienia. Stan skóry uzależniony jest również od cyklu menstruacyjnego, raz cera jest nawilżona i rozświetlona, innym razem potrzebuje ekstra ochrony i pielęgnacji. Dlatego tak ważne jest znalezienie korektora, który poratuje was w sytuacjach, kiedy skóra nie prezentuje się najlepiej, a na horyzoncie widnieje istotna uroczystość.

Powinien kamuflować i sam być niewidoczny

Z korektorami jest tak, że najlepiej jakby idealnie przykrywały dane zmiany skórne i jednocześnie same były transparentne. Dobry korektor przykryje nawet tatuaż, jednocześnie będąc niezauważony. Nie, to nie czysta fikcja, obecnie można już dostać takie kosmetyki. Jednym z nich jest na przykład Jane Iredale Enlighten Concealers. Uwielbiam tą markę i miałam już styczność z jej wieloma produktami, dlatego chętnie sięgnęłam po ten korektor. Jane Iredale Enlighten Concealers zainteresował mnie przede wszystkim swoim kolorem. Jest trochę pomarańczowy, a do tej pory na przebarwienia, wypryski i widoczne naczynka wybierałam kolory zielone. Okazuje się jednak, że Jane Iredale Enlighten Concealers kryje to wszystko znacznie lepiej i w dodatku radzi sobie z sińcami pod oczami. Marka Jane Iredale produkuje naturalne i mineralne kosmetyki, tak więc stosowanie korektora przekłada się na poprawę stanu skóry. Jane Iredale Enlighten Concealers nie uczula, nie podrażnia i perfekcyjnie wręcz kryje niedoskonałości widoczne na cerze.

Kryje przebarwienia, tatuaże i działa antybakteryjnie

Jane Iredale Enlighten Concealers Tatuaż

W życiu każdego może przyjść moment, kiedy tatuaż na ramieniu zrobiony kilka lat temu może okazać się niepasujący do wybranej stylizacji lub uroczystości. Można więc go ukryć na jedną noc lub dzień i zobaczyć czy się za nim zatęskni. Przypuszczam, że większość z was nie będzie mogła się doczekać, aż odsłoni małe dzieło sztuki, ale czasami trzeba za czymś zatęsknić, aby naprawdę to pokochać. Jane Iredale Enlighten Concealers bardzo wygodnie się nakłada, a najlepiej komponuje się z podkładem mineralnym tej samej firmy. Najpierw nakładamy fluid, potem korektor i na koniec wyrównujemy kolor fluidem. Jane Iredale Enlighten Concealers szybko wysycha i łatwo się aplikuje, nie powinniście mieć więc z nim problemów. Ogromnym plusem korektora od Jane Iredale jest fakt, że działa antybakteryjnie, tak więc zaaplikowany na wypryski przyczyni się do ich redukcji, nie tylko zasłonięcia przed oczami innych ludzi. Jest to idealnie połączenie skuteczności działania wraz z perfekcyjnym kryciem.

Skład Jane Iredale Enlighten Concealers

Nie bez powodu, korektor od tej marki cieszy się taką popularnością. Skład skomponowany został w oparciu o najnowsze trendy oraz badania. Marka ta produkuje tylko mineralne kosmetyki, które oprócz działania kosmetycznego i makijażowego poprawiają kondycję skóry. Jane Iredale Enlighten Concealers zawiera działającą rozjaśniająco arbutynę oraz drogocenne ekstrakty. Korektor może być stosowany nawet przez osoby z dużą nadwrażliwością skórną.

Więcej produktów Jane Iredale do kupienia tutajwww.sklepestetyka.pl/jane-iredale

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *