Jane Iredale Dome Brush – Pędzelek wielofunkcyjny

Każda kobieta pragnie olśniewać nieskazitelnym makijażem, bez względu na to czy jest to zwykły makijaż dzienny czy wykonywany na specjalne okazje makijaż wieczorowy. Wiele Pań skupia się przede wszystkim na doborze kosmetyków i kolorystyce odpowiedniej do typu urody. Nie zapominajmy jednak, że do wykonania perfekcyjnego makijażu potrzebne są nam najwyżej jakości pędzle. Takie proponuje nam marka Jane Iredale.

Jane Iredale Dome Brush  to pędzelek wielofunkcyjny przeznaczony do aplikacji wszystkich kosmetyków, za wyjątkiem tych o kremowej konsystencji. Pędzelek ma okrągłe zakończenie i jest średniej wielkości. Wykonano go z sobolowego włosia, które jest niezwykle delikatne, przyjemne dla skóry i nie podrażnia jej.

Jane Iredale Dome Brush jest polecany przede wszystkim do aplikacji różu, bronzera, a także rozświetlaczy do twarzy. Dla uzyskania naturalnego efektu należy nabierać niewielką ilość kosmetyku i delikatnie omieść pędzelkiem Dome Brush policzki.

Jane Iredale Dome Brush jak i inne akcesoria do makijażu firmy Jane Iredale znajdziesz na: http://www.sklepestetyka.pl/?gclid=CN_D2-rMq8UCFSvncgod3SkApw

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *