Jane Iredale Circle Delate – recenzja

Często pomimo zmęczenia musimy prezentować się dobrze. Szef nie chce widzieć przygnębionych pracowników bez energii, tylko gotowych na wyzwania ludzi, którzy podejmą się każdego wyznaczonego przez niego zadania. Od kobiety z pewnością wymaga się nie tylko wiedzy, ale również nienagannej prezencji. Trzeba przyznać, że w ostatnich czasach obowiązek ten również spadł na mężczyzn.

Co więc zrobić kiedy siedziało się całą noc nad projektem, co widocznie odbija się na twarzy, a w dodatku następnego ranka trzeba zaprezentować go przed całą firmą z szerokim uśmiechem bez mrugnięcia okiem?

jane iredale korektor

Zainwestować w naprawdę dobry korektor pod oczy. Jest to podstawowy produkt w kosmetyczkach wielu kobiet. To dzięki niemu tak dobrze kryjemy się z tym co robimy w czasie prywatnym, nawet jeśli jest to boks, który zostawia ślady na skórze. Jednakże znalezienie odpowiedniego korektora wcale nie jest łatwe. Większość z nich kryje tylko tymczasowo, lub rozwarstwia się na skórze. Często dzieje się również tak wówczas, kiedy skóra pod oczami jest za mało odżywiona i nawilżona. Jeżeli wi

Jane Iredale – kosmetyki pielęgnacyjneęc macie wybór pomiędzy korektorem kryjącym i nawilżającym, a wyłącznie kryjącym, wybierzcie ten pierwszy.

jane iredale skin make up

Marka Jane Iredale tworzy swoje kosmetyki tak aby przedłużały pielęgnację skóry. Jane Iredale Circle Delate to korektor pod oczy, połączony z rozświetlaczem. Co najważniejsze kosmetyk ten posiada mocne składniki, które odpowiednio zadbają o delikatną skórę pod oczami. W składzie Jane Iredale Circle Delate znaleźć można ekstrakt z nasion winogron, który bardzo dobrze sprawdzi się u dziewczyn, których skóra bywa podrażniona. Efektywnie łagodzi on podrażnienia powstałe na skórze, sprawiając, że jest miękka i delikatna w dotyku. Aby cera była odpowiednio nawilżona i korektor przez długi czas utrzymywał się na twarzy w składzie zawarto również ekstrakt z alg, który fenomenalnie oddziałuje skórę ludzką. Jane Iredale Circle Delate może być stosowany przez osoby, u których sińce są mocno widoczne, jak i przez te, które poszukują perfekcyjnego uzupełnienia makijażu.

Porównanie kolorów Jane Iredale Circle Delate

korektor pod oczy jane iredale

Jane Iredale Circle Delate świetnie rozświetla wybrane partie twarzy. Można nałożyć go na czoło, czubek nosa, łuk amora, lub brodę i policzki. Bardzo dużym plusem Jane Iredale Circle Delate jest to, że występuje w różnych wersjach kolorystycznych. Spodziewajcie się dwukolorowego kosmetyku, w jaśniejszym i ciemniejszym odcieniu. Kolor jasny ładnie przykrywa zmarszczki, natomiast ciemniejszy niweluje przebarwienia. Jane Iredale Circle Delate bardzo dobrze sprawdzi się i osób, które na skórze mają plamy posłoneczne, ponieważ ekstrakt z alg delikatnie je rozjaśnia. Korektor posiada w składzie również ekstrakt z zielonej herbaty, ponieważ działa on kojąco na delikatną skórę pod oczami.

jane iredale korektor pod oczy

Dobry korektor to zdecydowany must-have. Nawet Panowie coraz częściej sięgają po BB kremy oraz korektory.Pozwalają one pomimo zmęczenia czuć się pewnie we własnej skórze i nie przejmować tym co widzą i myślą o nas inni
.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *