Jane Iredale Balance- Lotion utrwalający makijaż do cery tłustej

Panie posiadające cerę tłustą lub mieszaną z silnie przetłuszczającą się strefą T, wiedzą jak ciężko utrzymać efekt nieskazitelnego makijażu przez klika godzin. Makijaż wymaga bardzo częstych poprawek, gdyż cera szybko zaczyna się błyszczeć i w ten sposób make-up przestaje wyglądać atrakcyjnie.

Temu problemowi naprzeciw wyszła marka Jane Iredale specjalizująca się  w produkcji profesjonalnych kosmetyków do makijażu. Jane Iredale skomponowała utrwalający lotion do makijażu przeznaczony dla cery tłustej.

Balance Antioxidant Hydration Spray to nic innego jak woda kwiatowa utrwalająca makijaż, zapobiegająca świeceniu się skóry i szybkiemu ścieraniu makijażu. W swojej formule zawiera ekstrakt z mirry chroniący przed zakażeniami bakteryjnymi i grzybiczymi, dodatkowo usprawniający krążenie oraz ekstrakt z wodorostów regulujący pH skóry i normalizujący wydzielanie gruczołów łojowych.  Skład preparatu wzbogacony jest także o  ekstrakt z pestek grejpfruta, który zapewnia właściwości antybakteryjne a także  ekstrakt z liści zielonej herbaty, który działa ochronnie i kojąco.

Lotion znacznie przedłuża trwałość makijażu, zapewnia jego gładkie wykończenie na kilka godzin.

Balance Antioxidant Hydration Spray należy stosować przed wykonaniem makijażu w celu odpowiedniego nawilżenia skóry, jak i po jego wykonaniu, aby zapewnić kilkugodzinne utrwalenie. Spray należy rozpylić kolistymi ruchami z odległości 12 cm, przy  zamkniętych ustach i oczach i pozostawić aż do wchłonięcia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *