JANE IREDALE™ H/E

Puder to produkt, który jest stereotypowo rozumiany, jako atrybut kobiety, jednak firma Jane Iredale™ wyszła poza kanony zwyczajowego rozumienia. To pracujący tam ludzie stworzyli puder sypki przeznaczony dla mężczyzn.

jane iredale HE

Taki kosmetyka o nazwie H/E ma bardzo delikatna konsystencję, a jego użycie nie będzie widoczne gołym okiem nawet dla eksperta, czyli naszej żony, narzeczonej. Każdy ma swoje niedoskonałości, jednak H/E stara się myśleć o wszystkich, a szczególnie o mężczyznach, którzy również pragnął wyglądać pewnie, podczas, gdy cos wyskoczyło im na twarzy.

Ta krystaliczna formuła pudru sprawia, że nie przepuszcza on promieni słonecznych a efekt, jaki nadaje na skórze jest wprost zdumiewający, skóra jest gładka, elastyczna i się nie błyszczy.

Makijaż według firmy Iredale™już nie jest tylko kobiecym zajęciem. Czy to nie wspaniale, ze nasz facet może mieć nieskazitelnie gładką skórę. Formuła jego jest posunięta tak do przodu, ze pochłania on tłuszcz gromadzący się w ciągu dnia na naszej twarzy, by zawsze czuć się świeżo.

H/E to produkt pudru, korektora i bazy w jednym, wspaniałe posunięcie, warte zainteresowania. Pomyśl o tym, kiedy twój facet często wstydzi się swojej twarzy, spraw by była jeszcze piękniejsza, a uśmiech nigdy nie schodził mu z niej a to za sprawą pudru firmy Iredale™.